Jdi na obsah Jdi na menu
 


šťastná cesta- info

4. 11. 2007

ObrazekBON VOYAGE

Nyní mužete vyrazit na dovolenou ! Ne vy, ale vaši simové ! Máte na výběr ze tří destinací:

Takemizu Village
Navštivte místní nádherní památky a oddechujte v klidu při posezení u čaje. Jestli chcete prožít tichou a poklidnou, ničím nerušenou dovolenou, pak rozhodně navštivte tuto destinaci.

Three Lakes
Jestli si chcete užít pořádnou opékačku, vyzkoušet jestli vám de házení sekerkou, nebo chcete trochu zasportovat v přírodě, tahle destinace je pro vás ta pravá.

Twikkii Island
Chcete si splnit sen z dětsví a podívat se na pláž ? Pak určitě vyrazte na Twikii Island ! Vykoupejte se v moři, stavějte hrady, navštivte starobylou loď, sbírejte škeble, nebo jen gtak oddechujte a opalujte se !

Hotel

Jakmile našetříte na dovolenou a sbalíte kufry, musíte si položit zásadní otázku a to kam chcete jít. Budete se se svými příbuzními tlačit ve stanu, nebo si koupíte vlastní dovolenkový dum, pěkně ho zařídíte a budete bydlet v něm ? Nebo se radši zabydlíte v pohodlním hotelu, kde vám na pokoj donesou večeři ? Je to jen na Vás.

Suvenýry

Obrazek

Z dovolené si budete moct přinést také suvenýry ! Či už to bude čínska postavička, nebo škeble, které nazbíráte, rozhodně nesmí chybět ve vašem inventáří ! Mužete si taky zakoupit šperky a nosit je, což je úplná novinka. Bude možnost mít taky piersing.

Ruzne dovolenkové aktivity

Opekejté marshmallow, sbírejte škeble, házejte sekerou, hledejte poklad, vydejte se na tajná místa, navštivte loď ve které straší, opalujte se ( ale pozor ! mužete se spálit ! ), plávejte v moři, stavějte si hrad z písku a užívejte si své dovolené !

Obrazek

Vaše

Obrazek

nezapomenutelná

Obrazek

dovolená !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hra the sims2

(robin, 27. 12. 2008 19:34)

hoy

(nikoleta sperkova, 25. 11. 2007 17:20)

maš niektorú z tíchto verzii doma?

The sims 2

(Kristýna, 9. 11. 2007 19:01)

Je to fakt super hra, jak vydím! Strašně si to přeju už dva roky nebo jak je to staré a pořád nic a nic... Uvažovala jsem, že bych si to koupila sama, ale taťka řekl, že nemáme tak silný počítač a tak jsem o tom přestala snít. Ale teď jak to vydím tak se mi sbíhají sliny!!