Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Obrázky ze Sims 3

27. 3. 2009

Máme pro vás pár nových obrázku, více si jich mužete kouknout na oficiálnich stránkach hry. KLIK na Celý příspěvek
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Creators Camp - 8. týden

27. 3. 2009

  Již osmý týden Creator Campu, kde se vám ukážou tvurci Ulkorhnsh a Babylonia. KLIK na celý článek.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

5 obrázku ze Sims 3

27. 9. 2008

Omlováme se za dlouhé neaktualizování stránky, ale snád se polepšíme, v dnešní novince vám prinášíme pět obrázku ze The sims 3 v celém článku.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Oznámení a fotky

22. 7. 2008

Bohužel stránky nebudou přez prázdniny aktualizovány, protože autorka nebude přítomna. Na rozloučenou vám tedy přidávam ještě tři obrázky ze The sims 3 .

Obrazek

ObrazekObrazek

 

Speciální akce

16. 6. 2008

Nenechte si ujít speciální akci XZone ! Díky ní mužete získat základní hru The sims 2 a datadisk k ní zdarma. V nabídce sou všetchny datadisky až po Volný čas. Akce platí do 6.7.08.

Obrazek


 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 1

The sims 2 Apartment Life

7. 6. 2008

I k nám se dostaly novinky ze světa nového datadisku The sims 2: Apartment Life. Simové v něm budou moci bydlet v bytech a k tomu se samozřejmě připojuje spousta novinek a nových objektů. Prewiev naleznete i na www.thesims2.sk a o nějaké to malé přewievíčko jsme se my pokusili taky.

Obrazek 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Spousta novinek

25. 5. 2008

Po delší době přicházíme zase se spoustou novinek ! Jakých ? To se dozvíte v celém článku...a co se tam dozvíte ? Například je tam nový obrázek ze The sims 3 !

Obrazek


 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0

Nový minibalíček- The sims 2 IKEA Stuff

3. 5. 2008

                   Obrazek                   Před pár dny stihli oslavit  EA  100 milionů prodaných kopií hry The sims 2 na celém světe, čím se The sims 2 stala nejprodávanejší a nejúspěšnější hrou všech dob. Přibližně v těch dnech vyšel minibalíček K&K Interior Design, který si můžete zakoupit nyní již za 299 Kč. A dnes se k nám dostaly informace o novém připravovaném minibalíčku IKEA Stuff a také obal téhle hry. Informace si mužete přečíst v celém článku.

 

Kuchyně a koupelny

15. 4. 2008

Takže, jak jistě víte, nový připravovaný balíček se jmenuje Kitchen&Bath Interior Design a najdete v něm spoustu nových objektů do kuchyní a koupelen. Ale možná nevíte, kdy vychází, nebo jste vědeli, jenom jste zapomněli. My vám připomeneme. Nový balíček vychází již tenhle pátek, tj. 18.4. Můžete si jeji zakoupit dnes a dopravit pohodlnně až do domu za 299 kč. A k této příležitosti se můžete podívat na dva nové obrázky v celém článku.
 

Přehled prvků osobnosti simíka ze Sims3

2. 4. 2008

Takže dnes je to už druhá novinka a v ní si mužete přečíst povahové rysy, které si budete moci zvolit v již třetím legendárním dílu série Sims.

Zdroj:www.Sims3.cz