Jdi na obsah Jdi na menu
 


The sims 2: Apartment Life

S novým, zřejmě posledním, možná ne, datadiskem přicházi spousta novinek. Jako první novinka je nové sousedství : Belladona Cove ( najdete tady různé kavárny, knihovnu, potraviny, domy s byty ale také normální rezidenční parcely).

Obrazek

Protože vaši simové budou trávit více času s různými lidmi, tak přibudnou nové interakce, např. tlápnutí, bozky, silné podání rukou. A tvůrcové sims 2 nezapomněli také na děti a batolata, kde budou u dětí možnosti podpichovat se , škeřit se a taky budou moci skákat přes švihadlo a u batolat to bude obejmutí se, což vypadá velmi roztomile.

Stavitelství


Simové, jakmile se nastěhují do bytu, nebudou moci nic jiného měnit, jenom podlahy, tapety a nábytek, ale pouze ve svém bytě. Bude to dost podobné univerzitě, ale nebojte se, i tak přibudne spousta věcí : za zmínku stojí třeba točité schody, také nové střechy, okna a také vetavěný šatník. Zajímavou novinkou také budou stropy, které potěší hlavně ty, kteří rádi fotí.

Obrazek

Život v apartmánech

Jak to bude vlastně celé vypadat ? Na jednom pozemku budou moc být 4 rodiny, a budou moci mezi sebou komunikovat a například také když si soused odvedle bude hlasitě pouštět hudbu, tak mu můžete zaklepat. Nájemné se vám zobrazí kliknutím na dveře- to budete muset pořád platit. To se dá snížit pohledánim spolubydlíciho.

Čarodějnice

Ano, je to tak, v novém datadisku se budou vyskytovat i čarodějnice. Dělí se na tři skupiny- dobré, neutrální a špatné. Dobrá čarodejnice je oblečená v bílem hábitě, neutrální v hnědém a zlá v černém. Čarodejnické vybavení se bude skládat z trůnu, kotlíka, čarovné knihy a nástěnného světla.

Obrazek


Zanedlouho se můžete těšit i na přehled kouzel.

Dětské hry

Zatím si děti mohly hrát jenom s hračkami, sporákem a domečkem pro bábiky. Teď se ale opravdu můžou vybláznit na nových předmětech pro hřiště. Budou se moci šplhat, šmýkat, rozhlížet, točit a mnoho dalších věcí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

njuy

( shyn, 29. 11. 2013 20:32)

kmuyn

sims 2 apatmet life

(tsuri-kataino, 9. 3. 2012 11:40)

prosim tě jaký kod je u sims 2 apartment life na email: tsurii@seznam.cz
prosíííííííííííííím

Lila ;)

(Lila, 14. 3. 2010 11:41)

Fajne ;)

Nádhera

(Kačenka, 25. 1. 2010 16:03)

Úplně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Méééga krásný

(M.Saharova, 11. 7. 2009 11:17)

Mocinky pěkný blog.Fakticky se ti mooooc poved!!!xD

Ahoj Domi

(Nosi, 16. 6. 2009 16:48)

pokud máš originál, musíš mít i letáček, ve kterém sou informace o daném datadisku- no a na zadní straně je napsaný kód :-)

pls pls pls pomoc

(domi, 15. 6. 2009 19:24)

pls pomocte mi napište mi kod ktery je pro to abych si to mohla nainstalovat já sice má originál cd ale nemužu najít ten kod pro nainstalování

Hezké!!

(Elza, 14. 2. 2009 19:11)

Jůů!!Máš to tady moc hezké!!Líbí se mi tu!!:o)A můj blog je:www.elza98.blog.cz
Zrovna ho přestavuju a bude jeno o Sims a mám ještě druhý blooga na ten je odkaz!!Ale jako kráááááááááááása!!☺